Deprecated: Non-static method JApplicationSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home7/pixelsta/public_html/templates/gk_creativity/lib/framework/helper.layout.php on line 167

Deprecated: Non-static method JApplicationCms::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home7/pixelsta/public_html/libraries/cms/application/site.php on line 272

Oreiva — rūpniecisko alpīnistu mājaslapa

Puiši strādā ļoti sarežģītos apstākļos. Jūs varat redzēt viņus strādājot uz debesskrāpju sienām, ēku jumtiem, antenām, ūdens torņiem un citās ne mazāk interesantās vietās. Ja ir vēlēšanas, viņi pat var apsveikt Jūsu meiteni, nogādājot ziedu pušķi tieši pa logu!

Vairāk...

Gernetic — skaistumkopšanas salona mājaslapa

Skaistumkopšanas salons "Gernetic" darbojās Rīgas centrā jau vairāk nekā 10 gadus. Kādā brīdī pirmā mājaslapas versija bija ne tikai novecojusi, bet arī traucēja biznesa attīstībai — klienti nevarēja to atvērt no saviem tālruņiem vai planšetdatoriem, lai vienkārši apskatītos salona tālruņa numuru.

Vairāk...

InBaltic — ceļojumu aģentūras vietne

Uzņēmums specializējas uz individuālo ceļojumu organizācijas Baltijas valstīs. Aģentūra nodrošina pilnīgi visus nepieciešamus ceļojuma pakalpojumus sākot no maršruta plānošanas, viesnīcu rezervēšanas un autonomas līdz pat izbraukumu dabā organizācijas (makšķerēšana, medības), kā arī sniedz palīdzību nekustamo īpašumu iegādē.

Vairāk...

Sporta fotogrāfa Romāna Kokšarova mājaslapa

Romāns ir viens no slavenākajiem savas nozares profesionāļiem. Strādāja vairākos simtos sporta pasākumos un pastāvīgi uzlabo fotografēšanas tehniskos paņēmienus. Jau daudzus gadus Romāns ir oficiālais Latvijas olimpiskās komandas fotogrāfs. Latvijas žurnāla "Sporta Avīze" bilžu redaktors.

Vairāk...

Eliza — mēbeļu ražošanas fabrikas vietne

Eliza Upholstery ir nopietns spēlētājs Baltijas valsts mēbeļu ražošanas nozares tirgū. Uzņēmums ir viens no lielākajiem vietējiem mēbeļu ražotājiem. Eliza ražo arī sava zīmola matraču līniju. Uzņēmumam ir sava augstāka Eiropas līmeņa mīksto mēbeļu ražošana Vācijā (dizainu veido vācieši).

Vairāk...

AK Bars Riga — hokeja komandas mājaslapa

AK Bars Rīga ir slavenas hokeja komandas AK Bars (Kazaņa, Tatarstāns) komanda-fanu klubs. AK Bars ir viena no spēcīgākajām KHL komandām, tā ir vairākkārtīgs Krievijas čempions. Puiši no Rīgas komandas neatpaliek no saviem elkiem — spēlēs ar citām komandām-fanu klubiem neatstāj konkurentiem pat cerības uz uzvaru!

Vairāk...